Listwy przyokienne PCV

Listwy przyokienne

Wymiana okien, termomodernizacja budynku, wykonanie elewacji zewnętrznej – wiele działań może doprowadzić do sytuacji, w której między ramą okna a murem lub parapetem zewnętrznym pojawi się szczelina. Jest ona nie tylko nieestetyczna, ale często ma negatywny wpływ na szczelność docieplenia, dlatego warto zadbać o jej odpowiednie wykończenie.

Szczeliny przyokienne można wykończyć warstwą tynku lub wykorzystując nowoczesne profile przyokienne. Profile przyokienne wykonane są z odpornego na szkodliwe oddziaływanie czynników atmosferycznych PCV, dzięki czemu przez długi czas zachowują estetyczny wygląd oraz funkcjonalność.

Zalety profili przyokiennych

Profile przyokienne do maskowania szczelin doskonale zabezpieczają szczelinę przed przenikaniem wilgoci i zanieczyszczeń, co poprawia komfort użytkowania obiektu. Dodatkowo ze względu na budowę i opatrzenie piankową taśmą klejącą nie wymagają stosowania dodatkowych systemów montażowych w postaci silikonów lub ćwierćwałków, a sam montaż i demontaż jest łatwy i szybki.

Profile okienne PCV oraz inne rozwiązania elewacyjne

Nasz sklep internetowy do lat dostarcza inwestorom sprawdzone rozwiązania w dziedzinie systemów wykańczania elewacji zewnętrznych. Profile przyokienne PCV to zaledwie jedna z wielu propozycji, dzięki którym w łatwy i szybki sposób będziesz mógł poprawić estetykę swojej elewacji. W asortymencie naszego sklepu znajdują się również listwy do systemów dociepleń oraz listwy do boniowania z folią. Boniowanie to znana już w starożytności technika obrabiania kamieni, którą dzisiaj możemy naśladować na powłokach tynkarskich nadając naszej elewacji elegancki wygląd.

Listwy przyokienne PCV W tej kategorii nie ma produktów.