Bezpieczeństwo danych osobowych

Zmiany wynikają z wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest PHU Roger Robert Kurek z siedzibą Dobra 321, 34-642 Dobra operator internetowej platformy handlowej dostępnej pod adresem www.listwy.org.pl.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych możesz uzyskać pisząc na mail zamowienia@listwy.org.pl

Adres pocztowy: Dobra 321, 34-642 Dobra.

Dane otrzymaliśmy podczas rejestracji konta na naszej platformie.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, podczaz zakłdania konta:

  • umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną, np. dokonywania transakcji;
  • zakładania i zarządzania Twoim kontem;
  • obsługi zapytań zgłoszonych np. przez formularz kontaktowy;
  • kontaktu, w tym w celach związanych ze świadczeniem usług i rozwiązywania problemów;

Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych (wymóg ustawowy).

Wymagamy podania następujących danych osobowych:
adres email, login, hasło, telefon oraz informacji o firmie i jej adresie (w przypadku konta dla firm).

Jeśli nie wyrazisz zgody na podanie tych danych, nie będziemy mogli zawrzeć umowy i nie będziesz mógł korzystać z platformy www.listwy.org.pl

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw i obowiązków wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia i prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Na wszelkie nieprawidłowości przysługuje prawo wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem podanych osobowych do organu nadzorczego - (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).